Turkey (TurkMSIC) - Erzurum-Ataturk LC
LC GENERAL INFORMATION
790
209
First, second and third year students are available for preclinic ., fourth, fifth and sixth grade students are available for the clinic.
December, January, March, May
2 SCOPE STUDENTS
2 SCORE STUDENTS
Student Dormitory or Guest Home
Hospital refectary
Beyaz önlük 
TURKMSICAtaturk
LEOs
Ömer Karapınar
OVERVIEW
Erzurum gizemli bir şehirdir. Sokakların tekrarlanan sokaklar Yeni bir tarihi anıtla sizi şaşırtacak. Yaklaşık 210.000 öğrenci orada eğitim görüyor ve bu da Erzurum'u tam bir öğrenci şehri yapıyor. Ulaşım pratik ve şehir hayatı çok uygun. Buradaki insanlar güler yüzlü, misafirperver ve samimi. Ekibimiz onu gün boyu yardımcı olacaktır. Buradaki hava güzel kararsızdır, güneşli ve sıcak görünse bile hazırlıksızdır. Dikkatli ol, sıcak kal!
UNIVERSITY AND HOSPITALS
Atatürk Üniversitesi 7 Haziran 1957'de kuruldu. Türkiye'nin en eski 7 üniversitesidir. Eğitim Türkçe ve İngilizce olarak yapılmıştır. 
Akademik Personel: 2.600
İdari Personel: 3.000
Tıp fakültesi 1962 yılında kazanmış, Atatürk Üniversitesi'nin en eski bölümleri bulunmaktadır. Şu anda çalışan 100 profesör, 47 doçent ve 85 yardımcı doçent bulunmaktadır. 
Atatürk Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, resmi en büyüklerden oluşan. Bölgedeki en uygun hastaneye, hastalığa yarayacak şekilde, hastalığa ya da başka bir yere çevirmeyi tercih ederim.
RESEARCH PROJECTS AND LABS
skor sitesindeki güncellemeleri takip etme
BOARDING
Hafta içi günlerde hastaneler kafeteryasına bir et / gün verilecektir.
LODGING
Atatürk Üniversitesi Konuk Evi. Wifi fırsat ve hastane yürüme.
TRANSPORTATION
Erzurum arası bir havaalanı var. Havaalanı ile üniversite noktası, planlanan her uçuştan önce ve sonra otobüs seferleri ile ulaşılabilir. Otobüsle birlikte ulaşabililen şehirlerarası bir otobüs terminali bulunmaktadır. Hastane ve şehir açısından uygun araçlara sahiptir. Otobüs kartı için cardelen kartı.
SOCIAL PROGRAM
Kent ve üniversite dinleme konserleri, konferanslar, sergiler, filmler ve tiyatro performansları. Ve kışmı kayak çok ünlü tesislerdir. Ve şehrin uygun tarihi yeri var.
MUST SEE
PALANDOKEN KAYAK MERKEZİ. KONGRE BİNASI, MADRASA ÇİFTLİĞİ VE uygun tarihi mekân. Erzurum şehir içi internette araştırıyorsunuz.
OTHER IMPORTANT INFORMATION
Gelmeden önce Erzurum'u arayacaksın. Umarım burada seversin.